Dizaineris

PatriciaUrquiola

Ispanė dizainerė, gimusi 1961 – aisiais Oviedo mieste. Patricija studijavo Madrido architektūros fakultete, vėliau įstojo į Milano politechnikos institutą. Jos baigiamąjį darbą kuravo garsus dizaineris Achile Castiglioni. 1991 – aisiais dizainerė pradėjo dirbti su baldų gamintoja, Italijos kompanija De Padova, kurioje, sukūrė pirmuosius darbus. 2001 – aisiais Patricija atidarė savo asmeninę studiją Milane, kuri orientavosi į produktų dizainą ir išgarsėjo savo kūriniais, sukurtais kompanijai Moroso.

„Esu gan eklektiška, mėgstu įvairovę. Mane domina žmonių elgesio struktūros, amatininkų darbo metodai, mano pačios gyvenimo aspektai. Bet kokiu atveju, kiekvienas kūrybos procesas prasideda nuo kelių valandų pokalbio su klientu“ – apie savo darbą pasakoja Patricija.

Patricija yra laimėjusi gausybę dizaino apdovanojimų, skaičiusi paskaitas įvairiuose architektūros bei dizaino universitetuose. Ji bendradarbiauja su jau minėta kompanija Moroso, taip pat B&B Italia, Molteni. Patricijos darbai dažniausiai spalvingi, stebinantys savo forma ir faktūra.
 

Grįžti

Dizainerio produktai